• Bize Ulaşın - 0(252) 611 1166
  • $

HAKKIMIZDA

Pixel teknoloji olarak amacımız, toplumun hak ettiği kalitede yüksek teknoloji ile teknik servis hizmeti sağlamak ve optimum düzeyde bütçe akışı ile gerek teknik servis ve gerekse satış & satış sonrası destek hizmeti sunmaktır. 

MİSYONUMUZ
Youtube videolarımızdan da anlaşılacağı üzere üstlendiğimiz misyon, tam anlamıyla bilinçli bir tüketici toplumu oluşturabilmektir.

Markalara, Firmalara bağımlı bir tüketici kitlesi yerine, training süreçlerini kaliteli bir şekilde yöneterek bireylerin kendi müdahale haklarını kullanabilmeleri ve müdahale yeteneklerini kazanabilmeleri konusunda destek sunmayı hedefliyoruz.

Bu süreç içerisinde arıza tespiti için uzaktan yönlendirme, tespit sonrası müdahale için Donanım/Ekipman/Yedek parça tedariki konusunda tüketicilerin yanında olmayı Misyon edindik.


VİZYONUMUZ
Teknolojiyi mümkün olan en yakından takip ederek, Esnaflık kültüründen uzaklaşmadan ancak geleneksel bakış açılarına takılıp kalmadan en yüksek teknolojik donanımların sunduğu destek ile tespit/teşhiş/müdahale süreçlerini yönetebilmek en önemli Vizyonumuzdur.